Rompetrol Agigea

Rompetrol Agigea — Agigea este o stație de tip benzinărie din Agigea, județul Constanța. Se află pe soseaua Constantei, 907015 Agigea. Telefonul stației este 0728 305 112.

Ce știm despre Rompetrol Agigea?

  • Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
  • Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină
  • Dotări: Pompă de aer, Toaletă
  • Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC

Care sunt datele stației Rompetrol Agigea?

Adresăsoseaua Constantei, 907015 Agigea
LocalitateAgigea
Telefon0728 305 112
Programmiercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore
Site webrompetrol.ro/
Tip stațieBenzinărie

Unde se află Rompetrol Agigea în {loc}?

Rompetrol Agigea se află pe soseaua Constantei, 907015 Agigea, în Agigea.

Care e programul la Rompetrol Agigea din {loc}?

Programul afișat pentru Rompetrol Agigea: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.

Câte benzinării sunt în Agigea?

În Agigea avem 2 benzinării în catalog.

Cum contactezi Rompetrol Agigea?

Telefonul stației Rompetrol Agigea este 0728 305 112.

Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.

Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?

Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:

Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.