PETROM Gherla
PETROM Gherla — Gherla este o stație de tip benzinărie din Gherla, județul Cluj. Se află pe Strada Clujului 4E, 405300 Gherla. Telefonul stației este 0372 483 319.
Ce știm despre PETROM Gherla?
- Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
- Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină, Spălătorie auto
- Dotări: Pompă de aer, Toaletă
- Plăți: Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC
Care sunt datele stației PETROM Gherla?
| Adresă | Strada Clujului 4E, 405300 Gherla |
| Localitate | Gherla |
| Telefon | 0372 483 319 |
| Program | miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore |
| Site web | petrom.ro/ |
| Tip stație | Benzinărie |
Ce alte benzinării sunt în Gherla?
Vezi toate cele 4 de benzinării din Gherla
Unde se află PETROM Gherla în {loc}?
PETROM Gherla se află pe Strada Clujului 4E, 405300 Gherla, în Gherla.
Câte benzinării sunt în Gherla?
În Gherla avem 4 benzinării în catalog.
Cum contactezi PETROM Gherla?
Telefonul stației PETROM Gherla este 0372 483 319.
Care e programul la PETROM Gherla din {loc}?
Programul afișat pentru PETROM Gherla: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.
Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.