Rivero Pâncota
Rivero Pâncota — Pâncota este o stație de tip benzinărie din Pâncota, județul Arad. Se află pe Strada Extravilan 18, 315600 Pâncota. Telefonul stației este 0751 473 828.
Ce știm despre Rivero Pâncota?
Accesibilitate: Buclă auditivă de asistare, Intrare accesibilă pentru persoane în scaun cu rotile, Locuri accesibile pentru persoane în scaun cu rotile, Parcare accesibilă pentru persoane în scaun cu rotile
Oferte: Benzinărie cu servicii complete, Instalație de înlocuire propan, Motorină
Dotări: Toaletă
Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC, Carduri de credit
Care sunt datele stației Rivero Pâncota?
| Adresă | Strada Extravilan 18, 315600 Pâncota |
| Localitate | Pâncota |
| Telefon | 0751 473 828 |
| Program | miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore |
| Tip stație | Benzinărie |
Unde se află Rivero Pâncota în {loc}?
Rivero Pâncota se află pe Strada Extravilan 18, 315600 Pâncota, în Pâncota.
Cum contactezi Rivero Pâncota?
Telefonul stației Rivero Pâncota este 0751 473 828.
Care e programul la Rivero Pâncota din {loc}?
Programul afișat pentru Rivero Pâncota: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.
Câte benzinării sunt în Pâncota?
În Pâncota avem 2 benzinării în catalog.
Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.
Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?
Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:
- Ineu — la 15 km, 4 benzinării
- Chișineu-Criș — la 24 km, 8 benzinării
Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.