MOL Târgu Secuiesc

MOL Târgu Secuiesc — Târgu Secuiesc este o stație de tip benzinărie din Târgu Secuiesc, județul Covasna. Se află pe Strada 1 Decembrie 1918, 525400 Târgu Secuiesc. Telefonul stației este 0371 000 021.

Ce știm despre MOL Târgu Secuiesc?

  • Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
  • Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină
  • Dotări: Magazin universal, Pompă de aer, Toaletă
  • Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC
  • Parcare: Loc de parcare gratuit

Care sunt datele stației MOL Târgu Secuiesc?

AdresăStrada 1 Decembrie 1918, 525400 Târgu Secuiesc
LocalitateTârgu Secuiesc
Telefon0371 000 021
Programmiercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore
Site webmolromania.ro/ro/
Tip stațieBenzinărie

Ce alte benzinării sunt în Târgu Secuiesc?

Vezi toate cele 4 de benzinării din Târgu Secuiesc

Unde se află MOL Târgu Secuiesc în {loc}?

MOL Târgu Secuiesc se află pe Strada 1 Decembrie 1918, 525400 Târgu Secuiesc, în Târgu Secuiesc.

Cum contactezi MOL Târgu Secuiesc?

Telefonul stației MOL Târgu Secuiesc este 0371 000 021.

Care e programul la MOL Târgu Secuiesc din {loc}?

Programul afișat pentru MOL Târgu Secuiesc: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.

Câte benzinării sunt în Târgu Secuiesc?

În Târgu Secuiesc avem 4 benzinării în catalog.

Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.

Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?

Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:

Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.