OMV Târgu Jiu
OMV Târgu Jiu — Târgu Jiu este o stație de tip benzinărie din Târgu Jiu, județul Gorj. Se află pe Strada Victoriei 192, 210236 Târgu Jiu. Telefonul stației este 0372 448 636.
Ce știm despre OMV Târgu Jiu?
- Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
- Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină, Spălătorie auto
- Dotări: Pompă de aer, Toaletă
- Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC
Care sunt datele stației OMV Târgu Jiu?
| Adresă | Strada Victoriei 192, 210236 Târgu Jiu |
| Localitate | Târgu Jiu |
| Telefon | 0372 448 636 |
| Program | miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore |
| Site web | omv.ro/ |
| Tip stație | Benzinărie |
Ce alte benzinării sunt în Târgu Jiu?
- Antares Gas Târgu Jiu
- GAZDIRECT – Statie GPL Târgu Jiu
- Lukoil Târgu Jiu
- Lukoil Târgu Jiu
- MOL Târgu Jiu
- MOL Târgu Jiu
- Petrom – Castelul de Apă Târgu Jiu
- Petrom Târgu Jiu
- Petrom Târgu Jiu
- PETROM Târgu Jiu
- PETROM Târgu Jiu
- Petrom Târgu Jiu
Vezi toate cele 21 de benzinării din Târgu Jiu
Unde se află OMV Târgu Jiu în {loc}?
OMV Târgu Jiu se află pe Strada Victoriei 192, 210236 Târgu Jiu, în Târgu Jiu.
Câte benzinării sunt în Târgu Jiu?
În Târgu Jiu avem 21 benzinării în catalog.
Cum contactezi OMV Târgu Jiu?
Telefonul stației OMV Târgu Jiu este 0372 448 636.
Care e programul la OMV Târgu Jiu din {loc}?
Programul afișat pentru OMV Târgu Jiu: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.
Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.
Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?
Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:
- Bălănești — la 8 km, 2 benzinării
- Scoarța — la 16 km, 2 benzinării
- Rovinari — la 17 km, 3 benzinării
- Bumbești-Jiu — la 18 km, 2 benzinării
- Țicleni — la 18 km, 3 benzinării
- Târgu Cărbunești — la 20 km, 4 benzinării
Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.