La Peco Vidra
La Peco Vidra — Vidra este o stație de tip benzinărie din Vidra, județul Ilfov. Se află pe DJ401, Vidra.
Care sunt datele stației La Peco Vidra?
| Adresă | DJ401, Vidra |
| Localitate | Vidra |
| Tip stație | Benzinărie |
Unde se află La Peco Vidra în {loc}?
La Peco Vidra se află pe DJ401, Vidra, în Vidra.
Câte benzinării sunt în Vidra?
În Vidra avem 2 benzinării în catalog.
Care e programul la La Peco Vidra din Vidra?
Stația nu și-a publicat programul în sursa noastră. Pentru un drum de noapte sau de sărbătoare, verifică înainte la fața locului sau pe site-ul lanțului — nu presupune că e non-stop.
Cum contactezi La Peco Vidra?
Stația nu are un telefon publicat în sursa noastră. Folosește harta de mai sus ca să ajungi la ea, sau telefonul central al lanțului de pe site-ul acestuia.
Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.
Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?
Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:
- Berceni — la 7 km, 2 benzinării
- Jilava — la 10 km, 9 benzinării
- Popești-Leordeni — la 10 km, 4 benzinării
- 1 Decembrie — la 10 km, 3 benzinării
- Adunații-Copăceni — la 10 km, 3 benzinării
- Glina — la 13 km, 9 benzinării
Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.