MOL Codlea
MOL Codlea — Codlea este o stație de tip benzinărie din Codlea, județul Brașov. Se află pe Strada Bârsei 36, 505100 Codlea. Telefonul stației este 0371 000 171.
Ce știm despre MOL Codlea?
- Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
- Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină
- Dotări: Magazin universal, Pompă de aer, Toaletă
- Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC
Care sunt datele stației MOL Codlea?
| Adresă | Strada Bârsei 36, 505100 Codlea |
| Localitate | Codlea |
| Telefon | 0371 000 171 |
| Program | miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore |
| Site web | molromania.ro/ro/ |
| Tip stație | Benzinărie |
Ce alte benzinării sunt în Codlea?
Vezi toate cele 4 de benzinării din Codlea
Unde se află MOL Codlea în {loc}?
MOL Codlea se află pe Strada Bârsei 36, 505100 Codlea, în Codlea.
Câte benzinării sunt în Codlea?
În Codlea avem 4 benzinării în catalog.
Cum contactezi MOL Codlea?
Telefonul stației MOL Codlea este 0371 000 171.
Care e programul la MOL Codlea din {loc}?
Programul afișat pentru MOL Codlea: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.
Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.
Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?
Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:
- Râșnov — la 10 km, 4 benzinării
- Brașov — la 11 km, 13 benzinării
- Zărnești — la 15 km, 3 benzinării
- Săcele — la 18 km, 5 benzinării
- Predeal — la 22 km, 4 benzinării
Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.