RO Arges, Stalpeni Ogrezea
RO Arges, Stalpeni Ogrezea — Ogrezea este o stație de tip benzinărie din Ogrezea, județul Argeș. Se află pe Sat. Ograzea, Nr.102, Com, 710380 Arges. Telefonul stației este 0746 379 845.
Ce știm despre RO Arges, Stalpeni Ogrezea?
- Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină, Spălătorie auto
- Dotări: Pompă de aer, Toaletă
- Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC
Care sunt datele stației RO Arges, Stalpeni Ogrezea?
| Adresă | Sat. Ograzea, Nr.102, Com, 710380 Arges |
| Localitate | Ogrezea |
| Telefon | 0746 379 845 |
| Program | miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore |
| Site web | benzinariile.ro/ |
| Tip stație | Benzinărie |
Unde se află RO Arges, Stalpeni Ogrezea în {loc}?
RO Arges, Stalpeni Ogrezea se află pe Sat. Ograzea, Nr.102, Com, 710380 Arges, în Ogrezea.
Cum contactezi RO Arges, Stalpeni Ogrezea?
Telefonul stației RO Arges, Stalpeni Ogrezea este 0746 379 845.
Care e programul la RO Arges, Stalpeni Ogrezea din {loc}?
Programul afișat pentru RO Arges, Stalpeni Ogrezea: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.
Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.
Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?
Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:
- Mioveni — la 13 km, 13 benzinării
- Argeșelu — la 17 km, 6 benzinării
- Valea Mare-Podgoria — la 22 km, 2 benzinării
- Bascov — la 22 km, 4 benzinării
- Pitești — la 23 km, 7 benzinării
- Curtea de Argeș — la 27 km, 10 benzinării
Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.