MOL Orăștie

MOL Orăștie — Orăștie este o stație de tip benzinărie din Orăștie, județul Hunedoara. Se află pe Bulevardul Armatei, 335700 Orăștie. Telefonul stației este 0371 000 046.

Ce știm despre MOL Orăștie?

  • Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
  • Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină
  • Dotări: Magazin universal, Pompă de aer, Toaletă
  • Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC

Care sunt datele stației MOL Orăștie?

AdresăBulevardul Armatei, 335700 Orăștie
LocalitateOrăștie
Telefon0371 000 046
Programmiercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore
Site webmolromania.ro/ro/
Tip stațieBenzinărie

Ce alte benzinării sunt în Orăștie?

Vezi toate cele 7 de benzinării din Orăștie

Unde se află MOL Orăștie în {loc}?

MOL Orăștie se află pe Bulevardul Armatei, 335700 Orăștie, în Orăștie.

Care e programul la MOL Orăștie din {loc}?

Programul afișat pentru MOL Orăștie: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.

Câte benzinării sunt în Orăștie?

În Orăștie avem 7 benzinării în catalog.

Cum contactezi MOL Orăștie?

Telefonul stației MOL Orăștie este 0371 000 046.

Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.

Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?

Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:

  • Simeria — la 13 km, 3 benzinării
  • Cugir — la 14 km, 3 benzinării
  • Călan — la 18 km, 3 benzinării
  • Deva — la 21 km, 20 de benzinării
  • Hunedoara — la 22 km, 10 benzinării

Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.