Aral Orăștie

Aral — Orăștie

Aral Orăștie — Orăștie este o stație de tip benzinărie din Orăștie, județul Hunedoara. Se află pe Strada Unirii, 335700 Orăștie.

Ce știm despre Aral Orăștie?

  • Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
  • Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină, Spălătorie auto
  • Dotări: Toaletă
  • Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC

Care sunt datele stației Aral Orăștie?

AdresăStrada Unirii, 335700 Orăștie
LocalitateOrăștie
Programmiercuri 07–15; joi 07–15; vineri 07–15; sâmbătă Închis; duminică Închis; luni 07–15; marți 07–15
Tip stațieBenzinărie

Ce alte benzinării sunt în Orăștie?

Vezi toate cele 7 de benzinării din Orăștie

Unde se află Aral Orăștie în {loc}?

Aral Orăștie se află pe Strada Unirii, 335700 Orăștie, în Orăștie.

Cum contactezi Aral Orăștie?

Stația nu are un telefon publicat în sursa noastră. Folosește harta de mai sus ca să ajungi la ea, sau telefonul central al lanțului de pe site-ul acestuia.

Câte benzinării sunt în Orăștie?

În Orăștie avem 7 benzinării în catalog.

Care e programul la Aral Orăștie din {loc}?

Programul afișat pentru Aral Orăștie: miercuri 07–15; joi 07–15; vineri 07–15; sâmbătă Închis; duminică Închis; luni 07–15; marți 07–15.

Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.

Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?

Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:

  • Cugir — la 12 km, 3 benzinării
  • Simeria — la 15 km, 3 benzinării
  • Călan — la 21 km, 3 benzinării
  • Deva — la 23 km, 20 de benzinării
  • Hunedoara — la 24 km, 10 benzinării
  • Zlatna — la 29 km, 2 benzinării

Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.