Lukoil Miercurea Ciuc
Lukoil Miercurea Ciuc — Miercurea Ciuc este o stație de tip benzinărie din Miercurea Ciuc, județul Harghita. Se află pe Strada Zsögödi Nagy Imre, 530122 Miercurea Ciuc. Telefonul stației este 0759 040 522.
Ce știm despre Lukoil Miercurea Ciuc?
Opțiuni pentru serviciu: Servicii la locație
Accesibilitate: Buclă auditivă de asistare
Oferte: Benzinărie cu servicii complete, Instalație de înlocuire propan, Motorină
Dotări: Pompă de aer, Toaletă
Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC, Carduri de credit
Parcare: Loc de parcare gratuit, Parcare gratuită pe stradă, Parcare la fața locului
Care sunt datele stației Lukoil Miercurea Ciuc?
| Adresă | Strada Zsögödi Nagy Imre, 530122 Miercurea Ciuc |
| Localitate | Miercurea Ciuc |
| Telefon | 0759 040 522 |
| Program | miercuri 00:15–23:45; joi 00:15–23:45; vineri 00:15–23:45; sâmbătă 00:15–23:45; duminică 00:15–23:45; luni 00:15–23:45; marți 00:15–23:45 |
| Site web | lukoil.ro/ro |
| Tip stație | Benzinărie |
Ce alte benzinării sunt în Miercurea Ciuc?
- Lukoil Miercurea Ciuc
- MOL Miercurea Ciuc
- OMV Miercurea Ciuc
- Petrom Miercurea Ciuc
- PETROM Miercurea Ciuc
- Rompetrol Miercurea Ciuc
Vezi toate cele 7 de benzinării din Miercurea Ciuc
Unde se află Lukoil Miercurea Ciuc în {loc}?
Lukoil Miercurea Ciuc se află pe Strada Zsögödi Nagy Imre, 530122 Miercurea Ciuc, în Miercurea Ciuc.
Câte benzinării sunt în Miercurea Ciuc?
În Miercurea Ciuc avem 7 benzinării în catalog.
Cum contactezi Lukoil Miercurea Ciuc?
Telefonul stației Lukoil Miercurea Ciuc este 0759 040 522.
Care e programul la Lukoil Miercurea Ciuc din {loc}?
Programul afișat pentru Lukoil Miercurea Ciuc: miercuri 00:15–23:45; joi 00:15–23:45; vineri 00:15–23:45; sâmbătă 00:15–23:45; duminică 00:15–23:45; luni 00:15–23:45; marți 00:15–23:45.
Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.