MOL București

MOL București — București este o stație de tip benzinărie din București, județul Ilfov. Se află pe Șoseaua Colentina 374E, 021192 București. Telefonul stației este 0371 000 355.

Ce știm despre MOL București?

  • Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
  • Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină
  • Dotări: Magazin universal, Pompă de aer, Toaletă
  • Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC
  • Animale de companie: Acceptă câini

Care sunt datele stației MOL București?

AdresăȘoseaua Colentina 374E, 021192 București
LocalitateBucurești
Telefon0371 000 355
Programmiercuri 06–22; joi 06–22; vineri 06–22; sâmbătă 06–22; duminică 06–22; luni 06–22; marți 06–22
Site webmolromania.ro/ro/
Tip stațieBenzinărie

Ce alte benzinării sunt în București?

Vezi toate cele 141 de benzinării din București

Unde se află MOL București în {loc}?

MOL București se află pe Șoseaua Colentina 374E, 021192 București, în București.

Care e programul la MOL București din {loc}?

Programul afișat pentru MOL București: miercuri 06–22; joi 06–22; vineri 06–22; sâmbătă 06–22; duminică 06–22; luni 06–22; marți 06–22.

Câte benzinării sunt în București?

În București avem 141 benzinării în catalog.

Cum contactezi MOL București?

Telefonul stației MOL București este 0371 000 355.

Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.

Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?

Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:

Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.