OMV Sărulești-Gară

OMV Sărulești-Gară — Sărulești-Gară este o stație de tip benzinărie din Sărulești-Gară, județul Călărași. Se află pe CMVJ+97, Sărulești-Gară. Telefonul stației este 0372 855 573.

Ce știm despre OMV Sărulești-Gară?

  • Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
  • Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină, Spălătorie auto
  • Dotări: Pompă de aer, Toaletă
  • Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC

Care sunt datele stației OMV Sărulești-Gară?

AdresăCMVJ+97, Sărulești-Gară
LocalitateSărulești-Gară
Telefon0372 855 573
Programmiercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore
Site webomv.ro/ro
Tip stațieBenzinărie

Unde se află OMV Sărulești-Gară în {loc}?

OMV Sărulești-Gară se află pe CMVJ+97, Sărulești-Gară, în Sărulești-Gară.

Care e programul la OMV Sărulești-Gară din {loc}?

Programul afișat pentru OMV Sărulești-Gară: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.

Câte benzinării sunt în Sărulești-Gară?

În Sărulești-Gară avem 2 benzinării în catalog.

Cum contactezi OMV Sărulești-Gară?

Telefonul stației OMV Sărulești-Gară este 0372 855 573.

Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.

Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?

Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:

Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.