Petrom Petroșani
Petrom Petroșani — Petroșani este o stație de tip benzinărie din Petroșani, județul Hunedoara. Se află pe Str. Livezeni nr. 106, 332071 Petroșani. Telefonul stației este 0372 484 008.
Ce știm despre Petrom Petroșani?
- Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
- Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină
- Dotări: Pompă de aer, Toaletă
- Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC
Care sunt datele stației Petrom Petroșani?
| Adresă | Str. Livezeni nr. 106, 332071 Petroșani |
| Localitate | Petroșani |
| Telefon | 0372 484 008 |
| Program | miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore |
| Site web | petrom.ro/ |
| Tip stație | Benzinărie |
Ce alte benzinării sunt în Petroșani?
- Baril Forte Petroșani
- Baril Forte Petroșani
- Lukoil Petroșani
- MOL Petroșani
- MOL Petroșani
- OMV Petroșani
- PECO ELI Petroșani
- Rompetrol Petroșani
- Super Trans Com S.R.L. Petroșani
Vezi toate cele 10 de benzinării din Petroșani
Unde se află Petrom Petroșani în {loc}?
Petrom Petroșani se află pe Str. Livezeni nr. 106, 332071 Petroșani, în Petroșani.
Câte benzinării sunt în Petroșani?
În Petroșani avem 10 benzinării în catalog.
Cum contactezi Petrom Petroșani?
Telefonul stației Petrom Petroșani este 0372 484 008.
Care e programul la Petrom Petroșani din {loc}?
Programul afișat pentru Petrom Petroșani: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.
Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.
Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?
Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:
- Lupeni — la 11 km, 3 benzinării
- Bumbești-Jiu — la 23 km, 2 benzinării
Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.