PETROM Victoria

PETROM — Victoria

PETROM Victoria — Victoria este o stație de tip benzinărie din Victoria, județul Brașov. Se află pe Strada Tineretului nr. 2, 505700 Victoria. Telefonul stației este 0372 483 269.

Ce știm despre PETROM Victoria?

  • Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
  • Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină, Spălătorie auto
  • Dotări: Pompă de aer, Toaletă
  • Plăți: Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC

Care sunt datele stației PETROM Victoria?

AdresăStrada Tineretului nr. 2, 505700 Victoria
LocalitateVictoria
Telefon0372 483 269
Site webpetrom.ro/
Tip stațieBenzinărie

Unde se află PETROM Victoria în {loc}?

PETROM Victoria se află pe Strada Tineretului nr. 2, 505700 Victoria, în Victoria.

Cum contactezi PETROM Victoria?

Telefonul stației PETROM Victoria este 0372 483 269.

Care e programul la PETROM Victoria din Victoria?

Stația nu și-a publicat programul în sursa noastră. Pentru un drum de noapte sau de sărbătoare, verifică înainte la fața locului sau pe site-ul lanțului — nu presupune că e non-stop.

Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.

Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?

Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:

  • Avrig — la 26 km, 2 benzinării
  • Făgăraș — la 26 km, 6 benzinării
  • Agnita — la 29 km, 2 benzinării

Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.