Rompetrol Expres Calafat
Rompetrol Expres Calafat — Calafat este o stație de tip benzinărie din Calafat, județul Dolj. Se află pe Bulevardul de Centură 1L, 205200 Calafat. Telefonul stației este 0770 129 797.
Ce știm despre Rompetrol Expres Calafat?
- Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
- Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină, Spălătorie auto
- Dotări: Pompă de aer, Toaletă
- Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC
- Animale de companie: Acceptă câini
Care sunt datele stației Rompetrol Expres Calafat?
| Adresă | Bulevardul de Centură 1L, 205200 Calafat |
| Localitate | Calafat |
| Telefon | 0770 129 797 |
| Program | miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore |
| Site web | rompetrol.ro/ |
| Tip stație | Benzinărie |
Ce alte benzinării sunt în Calafat?
Vezi toate cele 6 de benzinării din Calafat
Unde se află Rompetrol Expres Calafat în {loc}?
Rompetrol Expres Calafat se află pe Bulevardul de Centură 1L, 205200 Calafat, în Calafat.
Cum contactezi Rompetrol Expres Calafat?
Telefonul stației Rompetrol Expres Calafat este 0770 129 797.
Care e programul la Rompetrol Expres Calafat din {loc}?
Programul afișat pentru Rompetrol Expres Calafat: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.
Câte benzinării sunt în Calafat?
În Calafat avem 6 benzinării în catalog.
Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.