Rompetrol Medgidia
Rompetrol Medgidia — Medgidia este o stație de tip benzinărie din Medgidia, județul Constanța. Se află pe drumul de legatura cu, Strada Independenței, 905600 Medgidia. Telefonul stației este 0372 784 939.
Ce știm despre Rompetrol Medgidia?
- Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
- Oferte: Motorină
- Dotări: Pompă de aer, Toaletă
- Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC
- Parcare: Loc de parcare gratuit, Parcare gratuită pe stradă
Care sunt datele stației Rompetrol Medgidia?
| Adresă | drumul de legatura cu, Strada Independenței, 905600 Medgidia |
| Localitate | Medgidia |
| Telefon | 0372 784 939 |
| Program | miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore |
| Site web | rompetrol.ro/ |
| Tip stație | Benzinărie |
Ce alte benzinării sunt în Medgidia?
- ADFERGEN – Stație de BETOANE Medgidia
- BENZINARIA SANTILIANA MEDGIDIA Medgidia
- Castrol Service VAROGEN LOGISTIC S.R.L. Medgidia
- Extremis srl Medgidia
- Independent Medgidia
- ITP TranzitCom Medgidia
- Lukoil Medgidia
- Medgaz Medgidia
- Medgidia
- PETROM Medgidia
- Rompetrol Medgidia
- Statie Auto Constanta Medgidia
Vezi toate cele 18 de benzinării din Medgidia
Unde se află Rompetrol Medgidia în {loc}?
Rompetrol Medgidia se află pe drumul de legatura cu, Strada Independenței, 905600 Medgidia, în Medgidia.
Câte benzinării sunt în Medgidia?
În Medgidia avem 18 benzinării în catalog.
Cum contactezi Rompetrol Medgidia?
Telefonul stației Rompetrol Medgidia este 0372 784 939.
Care e programul la Rompetrol Medgidia din {loc}?
Programul afișat pentru Rompetrol Medgidia: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.
Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.
Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?
Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:
- Murfatlar — la 15 km, 4 benzinării
- Cernavodă — la 21 km, 4 benzinării
- Ovidiu — la 23 km, 4 benzinării
- Năvodari — la 30 km, 13 benzinării
Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.