Rompetrol Săcele
Rompetrol Săcele — Săcele este o stație de tip benzinărie din Săcele, județul Brașov. Se află pe Bulevardul George Moroianu 121B, 505600 Săcele. Telefonul stației este 0737 337 305.
Ce știm despre Rompetrol Săcele?
- Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
- Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină
- Dotări: Pompă de aer, Toaletă
- Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC
Care sunt datele stației Rompetrol Săcele?
| Adresă | Bulevardul George Moroianu 121B, 505600 Săcele |
| Localitate | Săcele |
| Telefon | 0737 337 305 |
| Program | miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore |
| Site web | rompetrol.ro/ |
| Tip stație | Benzinărie |
Ce alte benzinării sunt în Săcele?
Vezi toate cele 5 de benzinării din Săcele
Unde se află Rompetrol Săcele în {loc}?
Rompetrol Săcele se află pe Bulevardul George Moroianu 121B, 505600 Săcele, în Săcele.
Care e programul la Rompetrol Săcele din {loc}?
Programul afișat pentru Rompetrol Săcele: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.
Câte benzinării sunt în Săcele?
În Săcele avem 5 benzinării în catalog.
Cum contactezi Rompetrol Săcele?
Telefonul stației Rompetrol Săcele este 0737 337 305.
Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.
Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?
Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:
- Brașov — la 10 km, 13 benzinării
- Predeal — la 16 km, 4 benzinării
- Râșnov — la 19 km, 4 benzinării
- Codlea — la 22 km, 4 benzinării
- Bușteni — la 27 km, 2 benzinării
- Sfântu Gheorghe — la 28 km, 9 benzinării
Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.