TSV București

TSV București — București este o stație de tip benzinărie din București, județul Ilfov. Se află pe Strada Speranței Nr.70-74, 077025 București. Telefonul stației este 0723 531 992.

Ce știm despre TSV București?

Accesibilitate: Intrare accesibilă pentru persoane în scaun cu rotile, Parcare accesibilă pentru persoane în scaun cu rotile

Planificare: Cumpărături rapide

Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC, Carduri de credit

Care sunt datele stației TSV București?

AdresăStrada Speranței Nr.70-74, 077025 București
LocalitateBucurești
Telefon0723 531 992
Programmiercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore
Site webtsvpetroliere.ro/
Tip stațieBenzinărie

Ce alte benzinării sunt în București?

Vezi toate cele 141 de benzinării din București

Unde se află TSV București în {loc}?

TSV București se află pe Strada Speranței Nr.70-74, 077025 București, în București.

Câte benzinării sunt în București?

În București avem 141 benzinării în catalog.

Cum contactezi TSV București?

Telefonul stației TSV București este 0723 531 992.

Care e programul la TSV București din {loc}?

Programul afișat pentru TSV București: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.

Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.

Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?

Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:

Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.