MOL Miercurea Ciuc
MOL Miercurea Ciuc — Miercurea Ciuc este o stație de tip benzinărie din Miercurea Ciuc, județul Harghita. Se află pe Strada Brașovului, 530141 Miercurea Ciuc. Telefonul stației este 0371 000 023.
Ce știm despre MOL Miercurea Ciuc?
- Accesibilitate: Toaletă accesibilă pentru persoanele în scaun cu rotile
- Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină, Spălătorie auto
- Dotări: Magazin universal, Pompă de aer, Toaletă
- Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC
Care sunt datele stației MOL Miercurea Ciuc?
| Adresă | Strada Brașovului, 530141 Miercurea Ciuc |
| Localitate | Miercurea Ciuc |
| Telefon | 0371 000 023 |
| Program | miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore |
| Site web | molromania.ro/ro/ |
| Tip stație | Benzinărie |
Ce alte benzinării sunt în Miercurea Ciuc?
- Lukoil Miercurea Ciuc
- Lukoil Miercurea Ciuc
- OMV Miercurea Ciuc
- Petrom Miercurea Ciuc
- PETROM Miercurea Ciuc
- Rompetrol Miercurea Ciuc
Vezi toate cele 7 de benzinării din Miercurea Ciuc
Unde se află MOL Miercurea Ciuc în {loc}?
MOL Miercurea Ciuc se află pe Strada Brașovului, 530141 Miercurea Ciuc, în Miercurea Ciuc.
Cum contactezi MOL Miercurea Ciuc?
Telefonul stației MOL Miercurea Ciuc este 0371 000 023.
Care e programul la MOL Miercurea Ciuc din {loc}?
Programul afișat pentru MOL Miercurea Ciuc: miercuri Deschis 24 de ore; joi Deschis 24 de ore; vineri Deschis 24 de ore; sâmbătă Deschis 24 de ore; duminică Deschis 24 de ore; luni Deschis 24 de ore; marți Deschis 24 de ore.
Câte benzinării sunt în Miercurea Ciuc?
În Miercurea Ciuc avem 7 benzinării în catalog.
Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.