Medgaz Medgidia

Medgaz Medgidia — Medgidia este o stație de tip benzinărie din Medgidia, județul Constanța. Se află pe DN22C 2, 905600 Medgidia. Telefonul stației este 0241 823 034.

Ce știm despre Medgaz Medgidia?

  • Oferte: Instalație de înlocuire propan, Motorină, Spălătorie auto
  • Dotări: Toaletă
  • Plăți: Carduri de credit, Carduri de debit, Plăți mobile prin NFC

Care sunt datele stației Medgaz Medgidia?

AdresăDN22C 2, 905600 Medgidia
LocalitateMedgidia
Telefon0241 823 034
Tip stațieBenzinărie

Ce alte benzinării sunt în Medgidia?

Vezi toate cele 18 de benzinării din Medgidia

Unde se află Medgaz Medgidia în {loc}?

Medgaz Medgidia se află pe DN22C 2, 905600 Medgidia, în Medgidia.

Care e programul la Medgaz Medgidia din Medgidia?

Stația nu și-a publicat programul în sursa noastră. Pentru un drum de noapte sau de sărbătoare, verifică înainte la fața locului sau pe site-ul lanțului — nu presupune că e non-stop.

Câte benzinării sunt în Medgidia?

În Medgidia avem 18 benzinării în catalog.

Cum contactezi Medgaz Medgidia?

Telefonul stației Medgaz Medgidia este 0241 823 034.

Datele de contact, programul și localizarea provin din informațiile publice ale stației. Prețurile carburanților NU apar aici — se schimbă zilnic; verifică la pompă sau pe site-ul lanțului.

Unde mai alimentezi în apropiere de {loc}?

Cele mai apropiate localități cu benzinării în catalog sunt:

Distanțele sunt în linie dreaptă, calculate de noi din coordonatele stațiilor; pe șosea vor fi mai mari.